KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY.cz

Prodávané značky

Jistě znáte ten pocit, že přestože nejste profesionálním kuchařem, chcete mít ve své kuchyni to nejlepší, abyste jednoduše mohli vařit a připravovat pro sebe, ale hlavně pro své blízké ty nejchutnější jídla. Německá firma s dlouholetou tradicí Küchenprofi si toto velice dobře uvědomuje, a svůj název prohlašuje i za svůj program. V rozsáhlé nabídce naleznete nejen kvalitní standardní kuchyňské nádobí, ale nyní i velké množství speciálních výrobků. Litinové nádobí, keramické zapékací misky a další kulinářské náčiní a pomůcky od značky Küchenprofi musí mít doma každý profesionální ale i příležitostný kuchař. Pokud rádi flambujete, tak v nabídce Küchenprofi je několik flambovacích pistolí. Struhadla, cedníky, síta, kořenky a kuchyňské minutky. Stále oblíbenější kuchařská pinzeta neboli kleště na maso neustále v naší nabídce k dostání ihned. Küchenprofi nabízí také nepřeberné množství hmoždířů z různého materiálu a různých velikostí.

www.kuechenprofi.de

Doplňky ke stolování značky Cilio jsou výjimečné svým nadčasovým designem, skvělou kvalitou zpracování a hlavně svou funkčností. Vyzkoušejte doplňky ke stolování od firmy Cilio a okamžitě sije zamilujete. Konvice na vodu, šlehače, kávovary, ale také mlýnky na pepř a sůl s 25ti letou zárukou na mlecí mechanismus, to vše je Německá značka Cilio. I v dnešní uspěchané době si celá řada lidí udělá čas na piknik. A jen Cilio má ve své nabídce velký výběr piknikových košů. A co teprve minutka s tučňákem Tea Boy, která po uplynutí času nejen že zazvoní, ale sítko nebo pytlík s čajem vytáhne. Toto ocení hlavně milovníci dobrého čaje, kde záleží na přesném louhování. Doplňky do kuchyně Cilio to je ideální volba pro různé příležitosti na koupi dárku.

www.cilio.de

Wüsthof Dreizack Solingen je jedním z nejvýraznějších světových výrobců kvalitních kuchyňských nožů. Od svého založení je stále v rodinném vlastnictví, a to již sedm generací. Změna názvu Dreizack, nebo Ed. Wüsthof-Dreizackwerk, nezměnil nic na kvalitě a filosofii firmy.
TRIDENT - trojzubec je synonymem vysoké funkce a kvality. Roku 1895 byl registrován v patentové kanceláři v Berlíně a je uznáván na celém světě jako vedoucí značka kuchyňských nožů mezi profesionálnímy šéfkuchaři i domácími kulináři.

www.wusthof.de

Zwilling J. A. Henckels je první firma která v Solingenu začala vyrábět kuchyňské nože. Její historie se datuje od roku 1731. Kvalita produktů Zwilling je tedy spolehlivě ověřena staletími. Zwilling J. A. Henckels vyrábí bezkonkurenční nože a nůžky, nádobí, manikúry, příbory a kuchyňské doplňky. Všechny tyto produkty jsou vyráběny s nejvyšší kvalitou a s použitím špičkových materiálů. Výrobou těchto výrobků ovšem péče o zákazníky Zwilling J.A. Henckels v žádném případě nekončí. Pokaždé když budete chtít Váš nůž nechat přebrousit, zajistí Zwilling obnovení jeho ostří přímo v jeho továrně v Solingenu!

www.zwilling.com

Značka Silit je již desítky let synonymem nejvyšší kvality v kuchyních. Technologické novinky, stálý vývoj nových modelů a neustálá kontrola kvality. To vše pomáhá tomu, že je značka Silit jedním z nejvýraznějších výrobců kuchyňského nádobí a náčiní na trhu. Značka Silit má široký sortiment vybavení do každé kuchyně. Produkty Silit se vyznačují vysokou funkčností a moderním designem. Díky své spolupráci s nejlepšími designéry a hlavně díky svému velkému důrazu k produkci, získává firma Silit pravidelně od roku 2001 prestižní ocenění reddot za své výrobky jako např. tlakový hrnec, kořenky, a mnoho dalších.

www.silit.de

Litinové nádobí je proslulé svou odolností a šetrností k zpracovávaným surovinám. Francouzská rodinná firma Staub tomuto tradičnímu materiálu dala nový rozměr: její hrnce jsou barevné, moderní a jsou vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce. Jsou vhodné i pro použití v troubě.
Značka Staub je pojem mezi nejlepšími kuchaři na světě. Profesionálové používají produkty Staub nejenom v kuchyni, ale také při stolování, kde naplno vynikne jejich krásný design. Každý kus je designován Francisem Staubem a samostatně odléván do pískové formy, která je po použití zničena a proto je každý výrobek originál.
Je distribuován v 50 zemích světa, v Evropě, Japonsku, Korei, Severní Americe a USA. Všechno nádobí Staub se vyrábí přímo ve Francii, ve třech výrobních závodech (slévárna, dvě smaltovací výrobny a výroba keramiky). Smaltové výrobky jsou odolné, trvanlivé a neovlivňují chuť zpracovávaných surovin. Snadno se myjí. Jejich vlastnosti se navíc zlepšují s každým dalším použitím. Nádobí Staub je smaltované na obou stranách, takže má vynikajicí kvalitu a extrémně dlouhou životnost.

Staub nabízí širokou škálu litinového nádobí jako hrnce, kastroly, grilovací pánve, tajine, wok a další úžasné výrobky.

Carlo Giannini je jedna ze slavných dílen italských návrhářů, která dokázala vnést do kuchyně nejen překrásné nerezové náčiní a doplňky, ale i mnoho dalších skvostů. Zejména příbory Carlo Giannini, které jsou baleny v dárkových kazetách a nebo s elegatním dřevěným blokem. Zapékací misky a pekáče Ceramax které velice dobře snáší velké teplotní šoky, takže je můžete dát z mrazáku rovnou do trouby. Značka Carlo Giannini je prosnulá svým oslňujícím designem, který vyzdvihuje například doplňky na víno řady HAPPY HOUR. Nástěnné hodiny, menážky na stůl, obracečky, naběračky a další kuchyňské doplňky a náčiní to je značka Giannini.Nádobí na fondue, hrnce, kastroly a pánve od této světoznámé značky také polahodí každému oku. Carlo Giannini je prostě designová firma ve špičkové kvalitě kterou máme v naší nabídce.

www.giannini.it

První ponorný ruční mixér který spatřil světlo světa byl vyroben ve firmě Bamix a to v roce 1954. Bamix vyrábí ruční ponorné mixéry více než 50 let a v současné době je jediný výrobce ponorných mixérů, který se vyrábý výhradně v Evropě. Protože Bamix znamená světová kvalita ve své třídě, poskytuje na motor záruku 10 let!

www.bamix.com

Holandská značka Vacuvin je známá pro své dózy ve kterých se ve vákuu uchovají potraviny déle čerstvé. Vakuové dózy nejsou určené jen na kávu, čaj, cereálie, ale na veškeré potraviny, jako jsou například zelenina, šunka, krájené sýry a podobně. V lednici pak budete mít i větší pořádek a potraviny v dózách nebudou navzájem chytat pachy. Vacuvin také nabízí pumpy na víno, které odsají z již otevřené lahve vína vzduch a tím víno vydrží déle. Zátky, uzávěry, vývrtky, chladící gelové obaly na víno a další doplňky, to vše nabízí Vacuvin.

www.vacuvin.nl

Německá značka Rösle byla založena v roce 1888 a dnes patří k nejvýznamějším výrobcům kuchyňské náčiní a nářadí. Rösle náčiní je funkční a praktické. Tato světoznámá firma používá na výrobu vysoce kvalitní materiály a precizní práce dokonává skvostné dílo. Rösle lis na česnek nebo chladič na víno a šampaňské to jsou prvotřídní produkty které by neměli chybět v žádné domácnosti.

www.roesle.de

Tato značka byla založena roku 2004. Skupina mladých, českých designérů navrhla první kolekci s názvem Grass, která slavila na trhu veliký úspěch a je v nabídce značky By inspire dodnes. By Inspire dodává na trh po celém světě prvotřídní keramiku a porcelán. By Inspire vyrábí jedinečné kolekce nádobí a veškerých doplňků, které patří na každý kuchyňský stůl. U této značky najdete elegantní hrnky a šálky, celé jídelní soupravy a v neposlední řadě i krásné vázy, které nabízíme na www.domacidoplnky.cz. Keramika a porcelán od firmy By Inspire rozhodně není vše co můžete od této značky mít doma nebo v kanceláři. Například doplňky a načiní na víno.

Dánská společnost Bodum se už více než 50 let zabývá tím, jak co nejvíce usnadnit a zpříjemnit přípravu kávy a čaje. A nabídnout spotřebitelům jednoduché, krásné, egonomické a funkční pomůck. Peter Bodum, zakladatel společnosti, razil názor, že krásný design nemusí být ten nejdražší. A ani v dnešní době není toto motto na neaktuální. Bodum je již desetiletí lídrem výrobků pro přípravu kávy a čaje, ale své aktivity rozšířil i do oblasti přípravy jídel a stolování. Designové zásady Bodum jsou nadčasové a zohledňují požadavky zákazníků. Funkčnost, originalita a design, kvalitní materiály a vysoké standardy výroby, to je to hlavní tajemství výrobků Bodum, které vyhrály už mnoho ocenění za design a funkčnost.

www.bodum.com

Historie Italské značky Bialetti začíná v roce 1918, ale důležitým přelomem byl rok 1933, kdy se začali vyrábět dodnes velice oblíbené výrobky Moka Express. Od počátku 50. let do konce 20. století značka Bialetti vyrobila víc jak 200 milionů kávovarů. Model MOKA EXPRESS se stal opravdovým fenoménem designu Itaských kávovarů, schopným zajistit milionům milovníkům kávy chuť velkého espressa "all’italiana".
Alfonso Bialetti se nechal inspirovat primitivním modelem pračky, složené z varné nádoby a košíku. Z tohoto principu se narodila MOKA EXPRESS. Z této již legendární intuice se malá dílna Bialetti přetransformovala v jednu z nejslavnějších firem na výrobu kávovarů, a to nejen na národním území, ale na celém světě.
Jako důkaz je, že jen v Itálii 90% rodin vlastní jeden či více kávovarů Bialetti.
Sortiment Bialetti Caffe Italia nabízí kávovary různého designu a pro všechny milovníky Italské chutné kávy.

www.bialetti.it

Bratři Peugeotové původně vyráběli ozubená kola... Z těchto ozubených kol se zrodila výroba kávomlýnků a mlýnků na pepř a sůl. Předlouhá historie rodinné značky končí u automobilů... Dnes je PEUGEOT předním francouzským výrobcem mlýnků se špičkovým mechanismem. V roce 2006 se pod jménem Peugeot - saveurs spojily kolekce Peugeot mlýnků a pomůcky k vínu původní značky L´Esprit et le Vin.

www.peugeot-moulins.com

Firma Maxwell & Williams byla založena v roce 1995 v Austrálii. Ze začátku vyráběla jednoduché bílé jídelní soupravy a několik doplňků. Po 13 letech působení na trhu se tato značka stala fenoménem a její výrobky můžete zakoupit nejenom po celé Austrálii, ale i na Novém Zélandu, ve Velké Británii, Číně, Jižní Africe a také v České republice.
Sortiment firmy Maxwell & Williams je velice rozsáhlý. Kromě jídelních sad z porcelánu, nabízí i velký výběr doplňků z nerezu či akrylátu (např. mlýnky na pepř a sůl). Všechny materiály které při výrobě firma Maxwell & Williams použije se vyznačují výbornou kvalitou a dlouhou životností.

www.maxwellandwilliams.com.au

Značka Paul Wirths Bestecke GmbH & Co. KG je na trhu víc jak 80 let. Založena byla v roce 1926 v Solingenu jako firma vyrábějící jídelní příbory. Mimo luxusních příborů pro náročné zákazníky vyrábí i keramické nože, které se staly v poslední době velmi žádaným sortimentem. Jejich výhoda oproti nerezovým nožům je v tom, že při krájení se z ovoce a zeleniny neztrácejí vitamíny a minerální látky.

www.paul-wirths.de

Tato firma byla založena v roce 1992 v Hamburgu Janem Philippi. Výrobky této značky jsou navrhovány předními světovými designery. Vyznačují se neotřelými nápady a nadčasovým designem. Philippi má široký výběr zboží s originálními tipy na dárky pro kohokoliv. Přívěšky na klíče, designové doplňky do bytu a kanceláře, z nerezu a skla, luxusní kožené výrobky, které najdete na www.domacidoplnky.cz. Philippi je zkrátka značka s nezaměnitelným rukopisem.

www.philippi-design.de

Thomas rosenthal group

Značka německé porcelánky Thomas je více jak 100 let synonymem mladistvého a čistého designu. Obsáhlé portfolio výrobků Thomas Rosenthal reflektujících současné trendy kultury stolování nabízí velké možnosti výběru opravdu pro každého z Vás. Porcelán od značky Thomas Rosenthal je jednoznačně tou správnou volbou, hledáte-li servis, který chcete rádi používat každý a každý den.

Romantická večeře při svíčkách a s porcelánem Thomas Rosenthal je tou pravou volbou, protože Vás nikdy nezklame.

GreenPan™ Pro vaše zdaví

>GreenPan™ je nová belgická značka založená v roce 2007 s myšlenkou vylepšit kvalitu života moderní společnosti a aktivně se zapojit do zlepšování životního prostředí. Pánve a nádobí GreenPan mají nepřilnavý keramický povrch Thermolon, který neobsahuje žádné fluorované látky, při jehož výrobě se používá méně energie a je také téměř nemožné ho přehřát. Thermolon je vyrobený z keramického materiálu, který je rezistentní až do teploty 450 stupňů Celsia, je odolný proti poškrábání a naprosto nepřilnavý.
Na pánvi můžete smažit a flambovat, aniž byste pánev nějak poškodili.
Pánve, kastroly a hrnce GreenPan jsou vyrobené nejen s ohledem na vaše zdraví, ale i s ohledem na životní prostředí. Materiály ze kterých se nádobí >GreenPan™ vyrábý jsou recyklované. Při výrobě je použito co možná nejméně energie, aby se vyprodukovalo až o 60 % méně CO2. Pánve, hrnce a kastroly jsou baleny do recyklovaného papíru, k potisku obalů se používá minimum inkoustu. Pánev a ostatní nádobí otestovaly nezávislé vládní instituce USA, Německa, Švýcarska a Koreje (FDA, LFGB, švýcarské vládní orgány a KTR).

www.screwpull.com

Tato firma vznikla v roce 1985 a sídlí v Hamburku. Dnes je tato značka jedním z nejvýznamnějších výrobců nerezových výrobků a to jak po stránce designu tak po stránce kvality.
Design výrobků Zack vzniká přímo v sídle značky Zack, kde má přímo své designové oddělení.
Firma je proto takto schopna ihned reagovat na poptávku trhu. Nové produkty firma Zack prezentuje vždy 2x ročně. Výrobky Zack se prodávají úspěšně po celém světě. Firma Zack pravidelně vystavuje své produkty na nejvýznamnějších veletrzích a výstavách: Franfurt, New York, Moskva, Milano, Yokohama, Sydney….

Značka Blomus sídlící v Německém Sundernu (Severní Porýní-Vestfálsko) je výrobce nerezového náčiní a nerezových doplňků pro domácnost. Bytové doplňky Blomus mají vysoké užitné vlastnosti, vysokou kvalitu, moderní design a v neposlední řadě dlouhou životnost. Dnes je tato značka jednou z nejvýznamnějších výrobců nerezových produktů z hlediska designu i z hlediska kvality. Heslo značky Blomus je „Design pro život“. Pokud hledáte kvalitní nerezové výrobky s nadčasovým designem, pak je pro Vás značka Blomus ta pravá volba.

www.blomus.com

Italská firma Risoli byla založena v roce 1965 a dnes se specializuje na výrobu těch nejkvalitnějších pánví. Všechny výrobky Risoli jsou vyrobeny výhradně technologií litého hliníku o síle 5-8 mm. Při vaření můžete na Vašem vařiči použít nižší stupeň ohřevu, protože pánev se zahřívá rychleji, rovnoměrně a velice dobře akumuluje teplo. Pánev z litého hliníku se teplem při vaření nedeformuje. Pánve Risoli mají nepřilnavé povrchy Teflon Classic, Teflon Select, Teflon Platinum a TITANIUM, což je nejvyšší třída nádobí Risoli.

Německá značka Kela line, která dodává na trh široký sortiment kuchyňského nádobí a doplňků, dále nabízí široký koupelnový program. To co nenajdete u jiných značek, najdete určitě u Firmy Kela line. Koše na prádlo, wc sady a kompletní doplňky do koupelny, to vše Kela nabízí.

Německá důkladnost a preciznost, ta nejkvalitnější ocel a překrásný design - to jsou odpadkové koše Wesco. Německá společnost Wesco už více jak sto let vyrábí odpadkové koše amerického typu. Dnes nabízí více než 50 různých typů odpadkových košů. První, čím vás koše zaujmou, je krásný design v provedení retro stylu. Odpadkové koše by měly být hlavně trvanlivé a funkční. A toto zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracování oceli. Základem těchto odpadkových košů je v první řadě kvalitní materiál a také poctivé řemeslné zpracování.

www.wesco.de

Už v roce 1850 začala francouzská rodinná firma Emile Henry vyrábět keramické nádobí nejvyšší kvality. Burgundská oblast, kde má firma své sídlo, je známá hlavně svými vinicemi, avšak právě kvalita tamní hlíny je mimořádně vhodná pro výrobu keramického nádobí vynikajících užitných vlastností. Firma Emile Henry je držitelem certifikátu ISO 9001, což vysokou kvalitu jejich produktů jen potvrzuje. Výrobky Emile Henry jsou již distribuovány do více jak 50 zemí na celém světě. Firma působí také v Japonsku a ve Spojených státech. Profesionální i domácí kuchaři velice oceňují tvar a funkční design výrobků Emile Henry. Nádobí má ty správné rozměry a další přednosti, díky tomu je vaření a stolování skutečným potěšením. V nabídce značky Emile Henry jsou keramicé hrnce a kastroly, pekáče, tajine, wok, fondue, ale také talíře, mísy, misky, džbánky a mnoho dalších doplňků pro stolování. Veškeré nádobí Emile Henry je velice odolné proti poškrábání a mechanickému poškození, je vhodné do klasické i mikrovlnné trouby a hlavně velice dobře snáší velké teplotní šoky, takže ho můžete dát z mrazáku rovnou do trouby.

Holandská značka Vucuvin má ve své nabídce výrobků například šikovné dózy, které ve vákuu uchovají potraviny déle čerstvé. Vakuové dózy nejsou určené jen na kávu, čaj, cereálie, ale na veškeré potraviny, jako je třeba zelenina, šunka, krájené sýry a podobně. V lednici potom budete mít i větší pořádek a potraviny v dózách nebudou navzájem chytat pachy. Vacuvin dále nabízí pumpy na víno, vývrtky, uzávěry lahví a další paletu různých chytrých doplňků do domásnosti.

Značka SIGG je přední světový výrobce lahví na pití. Historie společnosti se datuje více než před 100 lety. K výrobě jsou používány ty nejmodernější technologické postupy se švýcarskou precizností a důrazem na kvalitu každého produktu. Pro výrobu těch nejkvalitnějších pitných lahví a doplňků se spojují značné zkušenosti a tradice s těmi nejmodernějšími metodami výroby. Švýcarský značka SIGG nabízí alternativu, která je nejen velmi šetrnná k životnímu prostředí a zdraví, ale navíc může, díky obrovskému množství designů a stylů, proniknout ke každému z Vás. Lahve SIGG nejenom pěkné, ale hlavně jsou nerozbitné a je možné je používa znovu a znovu, narozdíl od plastových lahví. Jsou nesmírně odolné vůči mechanickému poškození. Pokud přeci jen dojde například k promáčknutí působením velkého tlaku, i po její deformaci se vnitřní vrstva nemůže poškodit a je tedy možné nadále lahev používat. Povrchová úprava je na lahev po nanesení vypálena, proto se lahev nepoškrábe ani při dlouhodobém používání. Už jen výroba produktů SIGG je mnohem ekologicky šetrnější, než u plastových lahví. Lahve jsou plně recyklovatelné a proto, že neslouží jen na jedno použití, šetří výrazně životní prostředí. Lahev této švýcarského firmy SIGG vydrží dlouhé roky. SIGG se také účastní celosvětové akce 1 % For The Planet (1 % svých obratů věnuje na boj na zlepšení životního prostředí).

Firma BRITA byla založená v roce 1966 a je po právu považována za vynálezce vodního filtru pro stolní vodu a za pravého specialistu při snižování tvrdosti vody. V současnosti tato rodinná firma vyvíjí a vyrábí filtry na pitnou vodu a taky inovativní řešení pro profesionální filtraci vody. Brita je prostě čistá kvaluitní voda bez vodního kamenne.

www.brita.net

2011 © Stanislav Krula. Created by FABRICA.cz  |  SEO by Promax-media.cz | SEO Rozcestník